Bazény, zastřešení

Výrobou a instalací bazénů se v dnešní době zabývá již mnoho firem, avšak mezi ty kvalitní nemůžeme zahrnout zcela každou. Jednou z těch spolehlivých je zaručeně firma BAZÉNY-VÝROBA, ke které se sluší přiřadit termíny bazény, septiky, plastové jímky a nádoby dle přání zákazníka. Mezi jejich fenomény patří jak kruhové, tak oválné bazény ze speciálního kopolymeru o tloušťce 5mm, jakožto prověřeným materiálem pro výrobu bazénů. Primární barva bývá modrá „caribic“, nicméně možnost jiného barevného vzhledu tato firma může aplikovat po Vámi přijatém návrhu.

Firma Jan Hanousek – bazény-výroba dodává bazény v různých velikostech a tvarech. Standartní rozměry bazénu jsou vyráběny v rozměrech 4 x 8 x 1,2 – 1,5m.

Tvary bazénů
-      Kulaté bazény – průměr 3 – 5 metrů
-      Oválné bazény – 4×3 metry nebo 8×4 metrů
-      Obdélníkové tvary – 4×3 – 8×4 metrů

Instalace bazénu
-      modrou polypropylenovou trubkou jsou bazény při výrobě
-      bazény doporučujeme tepelně izolovat.
-      do stěn bazénů je namontován skimmer (přepadový odvod vody z bazénu do filtrační stanice), trysky (přívod přefiltrované vody z filtrační stanice zpět do bazénu) a samozřejmostí mohou být, na přání zákazníka, i světla.
-      Bazény do rozměru 4 x 9 x 1,5 m jsou odvezeny na stavbu již hotové

Vzhledem k tomu, že u odkrytého bazénu nám chtě nechtě záleží na vnějších meteorologických podmínkách, není tedy divu, že zastřešení bazénů se stává čím dál více populární. Zastřešený bazén prodlouží Váš vodní zážitek od dubna do listopadu a teplota vody se ihned zvýší až o 10°C bez ohřevu vody. Investice do zastřešení není rozhodně považována za zbytečnou či nadbytečnou, protože s postupem času se Vám tyto peníze vrátí na úkor neustálého obstarávání chemické úpravy vody, znečištěním deště a okolních nečistot. A navíc díky celozamykatelnému zastřešení zvýší i bezpečnost Vašich dětí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.