Designové postele a nábytek do ložnice

Představujeme moderní designové postele HASENA od švýcarského výrobce, které lze dodat v široké škále dekorů, barev a materiálů. Dekory lze volit dle přiložených vzorníků nejen u rámů postelí, ale i u jejich čel. Luxusní designové postele se vyznačují vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Luxusní postele v této řadě lze na přání dodat i v atypických rozměrech. K postelím lze přikoupit úložné prostoty, noční stolky a další doplňky.

Na nábytku do ložnice se nevyplatí šetřit, jelikož kvalitní spánek je důležitý a ovlivní celý váš den. Kvalitní stylové postele Vám nabízí showroom s designovým  nábytkem JESPEN Praha, který najdete v design centru Sýkora Home vedle O2 arény v Praze Vysočanech.

Moderní ložnice pro regeneraci a odpočinek

Nábytek je jednou z nejdůležitějších součástí interiéru ložnice, která by měla přímo vybízet k regeneraci, odpočinku a samozřejmě také poskytovat zdravý spánek. Jen harmonické prostředí navozuje pocit bezpečí a jistoty. Proto je naším hlavním cílem navrhnout a vytvořit pro Vás nábytek do ložnice, který vhodně přispěje k pozitivní a klidné atmosféře Vašeho bydlení.

Ložnice a její vybavení, by měla poskytnout komfort svému uživateli a to jak v úložném prostoru, tak i k pohodlném spánku. Pokud nemáme v ložnici k dispozici samostatnou místnost sloužící jako domácí šatna, musíme vybírat takovou šatní skříň, která nebude překážet a nabídne dostatek prostoru k uložení oblečení. V případě, že v ložnici disponujeme dostatečným prostorem, můžeme zvolit klasickou skříň s dveřmi a to v rozmezí od 2 do 6 dveří.

Další variantou pro naši ložnici je pak volba šatní skříně s posuvnými dveřmi, které nezabírají tolik místa. Pro uložení spodního prádla pak můžeme zvolit drátěný program do skříně, nebo samostatný prádelník, který může v prostoru sloužit i jako další kus nábytku. Ložnice je však především místem pro odpočinek a spánek. Proto výběr postele, matrace a roštu by měl být zásadním bodem v tomto ohledu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.