Jak na správné vchodové dveře

Firma dodává na český trh vchodové dveře německé značky Stadler. Jde o několikavrstvé dveře vyhovující veškerým možným klimatickým podmínkám včetně samozřejmě tepelné izolace.

Na stále náročnějším globálním trhu jsme si více než kdy jindy vědomi, že kupující kladou mnohem větší důraz na úroveň služeb, což je přesně důvod, proč se budeme i nadále snažit poskytovat kvalitní služby a produkty zákazníkům, které je komplexně opírající se o proaktivní podporu prodeje s osobním přístupem.

Na našich stránkách naleznete popis široké škály vchodových dveří včetně návrháře, který umožňuje vybrat veliké množství variant. Kromě funkční stránky jsou vchodové dveře Stadler samozřejmě modifikovatelné z hlediska vzhledu – dveře je možné pořídit v libovolné barvě.

Když přijde na řadu bezpečnost a odolnost proti povětrnostním a klimatickým jevům, naše testy ukazují, že dveře Stadler dosahují výborných výsledků – podívejte se na technické informace. Pro dlouhotrvající dobrý vzhled je důležitá povrchová úprava. Po podrobení mnoha různých dveří promáčknutí a poškrábání a laboratorním testům s ekvivalentem přívalových dešťů, silného větru a desetiletí použití jsme zjistili, že ocelové dveře ukazují účinky opotřebení více než dřevěné nebo laminátové vchodové dveře.

Vchodové dveře od firmy Stadler splňují ty nejpřísnější nároky z hlediska bezpečnosti, funkčnosti i designu.

Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme luxusní řadu vchodových dveří obohacenou o širokou paletou nadstandardních doplňků jako jsou např. zavírače dveří, elektrické otvírače či elektrické zamykání na čip nebo bezpečnostní a protihluková skla.

Řemeslné zpracování s nejmodernější technologií CNC ve spojení s prvotřídní kvalitou a designovými doplňky od renomovaných dodavatelů vytváří produkty světové úrovně.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.