Jímky jsou naším primárním produktem

Jímka je obecně nádrž, která je určená k zachycení odpadních vod. Používá se zejména v prostorách, kde není možné napojení na stokovou síť s čistírnou odpadních vod.

Téměř vždy se jímky umísťují pod zemí, kde jsou napojeny na odpadní kanalizaci z domu. Jímky jsou vyrobeny jako vodotěsná nádrž. Svědčí o tom i takzvané Osvědčení o zkoušce vodotěsnosti dle ČSN750905. Kruhové víko má na své spodní straně systém žeber, která jsou přivařena k vnitřnímu plášti a ke středovému sloupku. A plastové jímky nejsou žádnou výjimkou. Splňují naprosto všechny požadavky a normy. Plastové jímky mají ovšem navíc několik pozitiv oproti standardním betonovým jímkám a podobným. Jsou v porovnání velmi lehké a jejich montáž, instalace a usazení je tak velmi snadné.

Veškeré jímky jsou certifikovány a je na ně vydáno stavební technické osvědčení. Použitý materiál odpovídá ČSN a je certifikován hlavním hygienikem ČR. Veškeré výrobky jsou testovány hydrostatickou zkouškou. U všech typů jímek se musí vybetonovat základová betonová deska s armaturou o síle nejméně 15-20 cm. Betonová deska musí být větší o 15 cm z každé strany, než dno jímky. Poté usadíme jímku na betonovou desku a provedeme obetonování jímky vlhčenou betonovou směsí. (Beton sypeme v několika etapách po cca 50 cm). Poté se zabetonuje celá jímka betonovou směsí s armaturou.

Se službami, které nabízíme, budete nadmíru spokojeni a získáte maximální komfort za minimální cenu. Plastové jímky jsou nabízeny v kruhovém či oválném tvaru. Pokud se zaměříme na typ kruhový, můžeme Vám nabídnout plastové jímky o průměrech od 100 cm do 324 cm, ve standardních výškách 150 + 30 cm a ceny se pohybují od 6400,- Kč bez DPH do 27500,- Kč bez DPH. Plastové jímky disponují dlouholetou životností.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.