Kvalitní kancelářský nábytek a kancelářská křesla

Jak vybrat správné kancelářské křeslo ?

Při výběru kancelářského křesla rozhodují zpravidla dvě kritéria. V první řadě cena a v druhé design. Pokud vybíráte dle požadavku nižší ceny, doporučujeme kancelářská křesla látková, kde naleznete široký výběr křesel s látkovým potahem, ale také s prodyšnou síťovinou jak v opěráku tak i v sedáku. Pokud hledáte vyšší třídu kancelářských křesel, doporučujeme kancelářská kožená křesla, kde naleznete křesla čalouněná pravou kůží moderního nebo klasického designu. Více informací www.nobl.cz

 

Objevte speciální kolekci kancelářského a bytového nábytku. NOBL Kancelářský nábytek Praha zastupuje na českém trhu přední výrobce židlí, ale zabývá se i dodávkami nábytku a židlí českých výrobců.

Nabídku tvoří :

 • Pracovní ergonomické kancelářské židle
 • Kancelářské a konferenční židle LDseating včetně křesel Soft a relax
 • Ucelená řada pracovních a konferenčních stolů, úložných prostorů a dělících příček
 • Výrobky, které tvoří nabídkovou kolekci firmy NOBL, se vyznačují vysokou kvalitou řemeslného zpracování, dlouhou životností, dokonalými ergonomickými vlastnostmi a v neposlední řadě nadčasovým designem.

  Uvažujete nad koupí kancelářského křesla, ale žádné nesplnilo Vaše očekávání? U nás si jistě vyberete. Zvolte některé z kancelářských křesel, která distribuuje naše společnost. Dobré technické provedení, snadná ovladatelnost, polohování a zajímavý design, který oživý každou kancelář. To jsou vlastnosti, které jsou typické pro všechny řady námi nabízených kancelářských křesel.

  Kancelářská křesla z kolekce NOBL, nabízí svému uživateli velmi dobré technické provedení a dotváří moderní design pracoviště. 5ti polohová synchronní mechanika je velmi snadno ovladatelná a umožňuje ergonomické polohování. Ke konfortnímu sezení přispívá také unikátní řešení sedáku a opěráku, kde jsou v polyuretanové pěně zality pružiny a elastické pásy, které zmenšují tlak na namáhané části těla a zajišťují lepší průtok krve v těle

   

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.