Levný plyn a elektřina – tarify od ST ENERGY

Problematiku cen energií musí řešit každý z nás. Kdo by nechtěl ušetřit za elektřinu? Komu by se nelíbilo platit nižší cenu za plyn? Společnost ST ENERGY je specialistou, který vám pomůže s řešením všech podobných otázek a problémů.

ST ENERGY ve svém týmu soustřeďuje odborníky na energetiku, kteří pro vás sestavili unikátní nabídku produktů a tarifů pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele. Firma byla založena v roce 1994 a od té doby její zaměstnanci sbírají zkušenosti a zkvalitňují služby, ze kterých pak může těžit každý koncový zákazník. Změna dodavatele plynu nebo elektřiny je díky ST ENERGY snadnou záležitostí s jasným a garantovaným výsledkem.

Jelikož firma dodává energie i z vlastních elektráren, může si dovolit nabídnout velmi zajímavé ceny a nadstandardní servis a pomoci vám tak ušetřit za elektřinu a zemní plyn. Ve řadě tarifů pro domácnosti si vybere doslova každý. Je zde tarif pro běžnou spotřebu bez použití spotřebičů, sloužících k ohřevu vody a vytápění, dvoutarifní produkt určený pro zákazníky, využívající elektřinu k akumulačnímu vytápění nebo ohřevu vody, dále tarif specializovaný pro přímotopové vytápění a akumulační ohřev vody, tarif pro spotřebitele využívající tepelných čerpadel nebo tarif určený pro chaty a objekty pro víkendové pobyty, který využívá levné elektřiny v době od pátku 12 hodiny do neděle 22. hodiny.

Nabídka tarifů zemního plynu se dělí do tří skupin podle typu odběratele. Je rozdělena na velkoodběr, střední odběr a maloodběr. Koncový zákazník se v tomto případě řídí pode toho, jakou má roční spotřebu plynu a podle toho si volí příslušný tarif. Ať už tedy využíváte zemního plynu pouze k topení, ohřevu vody, nebo ať už s ním i vaříte, snadno si spočítáte, kolik díky ST ENERGY můžete za plyn ušetřit.

Krom výše zmíněných produktů nabízí společnost ST ENERGY i specializované tarify šité na míru různým typům zákazníků. Velmi zajímavý je např. tzv. tarif Solidarita, který poskytuje levnější služby seniorům a držitelům průkazu ZTP.

Pokud vás nabídka ST ENERGY zaujala, neváhejte a navštivte webové stránky www.energie-plyn.cz nebo volejte na info linku +420 734 445 014.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.