PEVNÉ LAMELOVÉ ROŠTY

Pohodlné pevné lamelové rošty DYNAMIC ÚP/PRAVÝ BOK s jednoduchým manuálním přístupem do úložného prostoru pod lůžkem z boku postele. Pro snadné vyklopení roštu jsou po stranách roštu umístěny plynové vzpěry (2x), které pomáhají, aby zvednutí roštu bylo velmi jednoduché a zvládl ho úplně každý. Zákazníci u roštu DYNAMIC ÚP/PRAVÝ BOK velmi oceňují design a kvalitu. Lamelové pevné rošty DYNAMIC ÚP/PRAVÝ BOK mají 28 lamel uložených v kvalitních kaučukových výkyvných pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Pevné lamelové rošty DYNAMIC ÚP/PRAVÝ BOK v kombinaci s vhodnou matrací z naší nabídky dosahují výborných ortopedických vlastností a zároveň matrace dobře odvětrává.

Pevné lamelové rošty DYNAMIC ÚP/PRAVÝ BOK jsou Český výrobek a rošty díky kvalitě DOPORUČUJEME.

Pro zvýšení komfortu má pevný lamelový rošt DYNAMIC ÚP/PRAVÝ BOK v bederní oblasti nastavitelné zdvojené lamely (5ks), které jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal – optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou zpevněné ramenní lamely (4ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií.

Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu.

Zvedání lamelového roštu DYNAMIC ÚP/PRAVÝ BOK je nastaveno tak, aby se rošt jednoduše zvednul, proto je rošt vybaven delší textilní páskou a plynovými písty, které pomáhají se zvednutím a následným udržením polohy roštu v nejvyšším bodě při vkládání věcí do ÚP.

Pevné rošty DYNAMIC ÚP/PRAVÝ BOK jsou vhodné pro všechny matrace z nabídky.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.