Primalex, barvy Dulux i další drogistické zboží

Nejvyšší slevu Vám dají i jinde. V našem eshopu však naleznete nejlepší a nejnižší možnou cenu i bez největší slevy. Pokud někde naleznete nižší cenu produktu než u nás a upozorníte nás na to, po prověření vám nabídneme cenu nižší. Pokud by to bylo nutné, jsme ochotni jít až na naši nákupní cenu.

Primalex, barvy dulux i fasádní barvy naleznete v našem eshopu. Internetové ceny jsou platné pouze při objednávce přes náš eshop a platbě v hotovosti.  Pro registrované firmy jsou naše internetové ceny platné i při nákupu v kamenném obchodě.

Potřebujete kvalitní barvy pro vymalování bytu, domu, či jiného prostoru? Nářadí či potřeby pro malíře? Potřebujete barvy na střechy, fasády, barvy pro nátěry dveří, oken či podlah? Nebo hledáte barvy pro nátěry dřeva, kovu, asfaltu, či betonu. Možná chcete zateplit fasádu a hodily by se Vám probarvené omítky nebo jiné speciální nátěrové hmoty.

Dalšími výhodami je to, že pro řemeslníky nakoupíte i v kamenné prodejně za internetové ceny. Tónovaní barev za nejnižší ceny. Na rok 2012 soutěžíme o zajímavé a atraktivní ceny. Více informací naleznete na našich stránkách, případně nás kontaktujte.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.