S firmou Plovoucí podlahy Karlovy Vary získáte kvalitu za nízkou cenu

Dobře zvolená podlaha vydrží mnoho desítek let

Dobře zvolená podlaha vydrží mnoho desítek let, ale aby to byla pravda, musí se dodržovat striktně pravidla určená výrobcem. Mezi ně patří:

 • správný výběr podlahové krytiny
 • dodržení pracovních postupu při pokládání podlah
 • použití kvalitních materiálů při samotné pokládce
 • Aby jste dodrželi všechny tyto položky, je dobré si nechat poradit karlovarským odborníkem a přenechat všechny starosti na podlaháře, kteří mají nespočet položených podlah nejrůznějších materiálů za sebou. Zkušení podlaháři z karlovarské podlahářské firmy vám pomohou se správným výběrem podlahy do každé místnosti a odborně ji položí zpravidla během jednoho dne, což vám nezabere mnoho času a během toho, co bude probíhat pokládka podlah, se můžete věnovat jiným záležitostem. Podlaha je důležitým prvkem každé místnosti a její vzhled mluví za vše.

  Plovoucí podlahy Karlovy Vary

  Plovoucí podlahy Karlovy Vary je zavedená firma působící v Karlových Varech a okolí, se skvělými výsledky v oboru podlahářství. Plovoucí podlahy Karlovy Vary své služby nabízí za nízké ceny, což jistě každý ocení. Za nízké ceny si můžete pořídit nejen odbornou pokládku všech druhů podlahových krytin, ale také samotnou podlahovou krytinu s veškerým příslušenstvím (lišty, přechodové lišty, izolační materiál, svařovací šňůry, atd.). Dále nabízí služby v podobě renovace podlah. Plovoucí podlahy Karlovy Vary svou působnost na západočeském trhu bere seriózně a hlavním cílem je vždy spokojený zákazník.

  Vaše podlaha bude s těmito karlovarskými podlaháři ve správných rukou a po celkové kompletaci bude krásná a především kvalitní.

  Laminátové podlahy

  Laminátové podlahy jsou jednou z nejoblíbenějších variant podlahové krytiny. Díky své cenové dostupnosti a velké vzorové variabilitě se dostává do popředí všech krytin. Laminátové podlahy mají také i jiné užitné vlastnosti, které každý ocení.

 • Nízká pořizovací cena
 • Velká paleta vzorů, barev, motivů (kámen, dřevo, kachličky…)
 • Barevná a vzorová stálost
 • Vysoká tvrdost
 • Otěruvzdornost
 • Snadná údržba a instalace
 • Vhodná k podlahovému vytápění
 • Vhodné k alergikům
 • Pokládka podlah z laminátu

  Pokládka podlah z laminátu je relativně rychlá a většinou nekomplikovaná. Podlaháři z karlovarského podlahářství mají bohaté zkušenosti s pokládkou různých typů podlahových krytin a proto je nezaskočí nic nečekaného. Důležitým a někdy opomíjeným prvkem je kontrola podkladu. Podklad musí být rovný, hladký a suchý. Bez toho by podlaha nedosáhla všech svých užitných vlastnosti a časem by „jakákoli“ podlahová krytina ztratila svůj vzhled. Více než užitku a radosti by vám nabídla starosti a nutnost předčasné obnovy podlahy. Pokládka podlah z laminátu probíhá na připravený podklad opatřený izolačním materiálem. Zámkové spoje musí do sebe dobře zapadnout a proto je nezbytné před pokládkou tyto spoje zbavit nečistot.

  Laminátové plovoucí podlahy v Karlových Varech

  Podlaháři mají praxi a znají pracovní postupy, odkud kam mají začít s pokládkou krytiny, aby nenarušily její vzhled. Všechny tyto pravidla jsou důležitým spojníkem s krásnou, kvalitní a komfortní podlahou. Laminátové plovoucí podlahy se prodávají jako dlouhé lamely opatřené zámkovým click spojem. Tento patent zajišťuje komfortnost a snadnost pokládky podlahy a zároveň kvalitu při chůzi.

  Laminátové plovoucí podlahy mají pestré a jedinečné vzory, které na sebe ve spojích krásně navazují, což oceníte v celistvosti podlahy. Spáry vám nebudou rušit celkový vjem a vám se naskytne jedinečný okouzlující pohled. Kraje laminátové plovoucí podlahy se začišťuji do lišt, které jsou ve stejné barvě jako krytina. Na přichycení lišt se používají tekuté hřebíky. S karlovarskou podlahářskou firmou získáte jistotu skvělého výsledku.

  Podlaháři z Karlových Varů

  Kvalitní laminátové plovoucí podlahy s dobře zvolenými karlovarskými podlaháři je nejlepší variantou, kterou jistě oceníte průběhu používaní laminátové podlahy v podobě jedinečných zážitků. Nebojte se a kontaktujte firmu Plovoucí podlahy Karlovy Vary. Čeká vás maximální kvalita podlahy za nízkou cenu.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.