Společnost Stadler dodává i vchodové dveře

Firma Stadler dodává na český trh špičkové vchodové dveře. Naše dveře jsou značky Stadler – do České republiky jsme přinesli německou kvalitu. Naše dveře figurují v mnoha domácnostech, firmách i úřadech – pobočky společnosti Schody Stadler naleznete v Praze, Brně i Českých Budějovicích. Dále lze vchodové dveře Stadler zakoupit i v distribuční síti v Plzni a Olomouci. Síť prodejců se neustále rozšiřuje.

Naše stále se rozšiřující sortiment vchodových dveří se neustále vyvíjí. Na produkty používáme ty nejlepší materiály a technologie. Naše vchodové dveře se skládají z několika vrstev, aby odolaly vlhkosti, dobře izolovaly a splnily i ekologická a bezpečnostní parametry.

Samozřejmě, že takto důležitý prvek domu musí i dobře vypadat. Nabízíme širokou škálu kvalitních elegantních vstupních dveří i dveří kombinovaných. Některé typy jsou vyráběny na míru, včetně rámu a většina z nich je k dispozici prakticky okamžitě. Důležitým faktorem je cena dveří – zde se snažíme o co největší poměr výkon. Nelze samozřejmě srovnávat cenu kvalitních dveří a cenu dveří, které jsou vyrobeny s výdrží pouze na několik let.

Vyrábíme i prosklené dveře – vždy jde o přání našich zákazníků. Na našich stránkách naleznete i návrháře dveří, pomocí kterého si můžete navolit požadované dveře či informace o aktuálních slevách.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.