Stěhování rodinných domů i firem Praha

Každý, kdo se kdy stěhoval, jistě potvrdí, že ke stěhování neodmyslitelně patří i zmatek, spousta starostí, plánování a v neposlední řadě i dřina všechny zabalené věci odnosit.

Mezi nejnáročnější stěhování pak patří stěhování ve městě Praha. Kromě již zmíněné námahy bývá nejnáročnější sehnat dost velký vůz. Málokdy seženete velké auto, a tak je člověk odkázán na opakované převážení svého bytu nebo kanceláře po částech a vznikají tak další zmatky. Část věcí je již na nové adrese, část na staré a ty, které právě potřebujete, jsou jako naschvál právě na té druhé.

Navíc skloubit svůj volný čas s rodinou, přáteli a kamarády nebo kolegy, kteří se stěhováním pomáhají, může být takřka nadlidský výkon. Všechny tyhle starosti přitom nejsou nutné. Existuje řada firem, které se stěhováním zabývají. Nejenže mají odpovídající stěhovací vozy, ale hlavně silné pracovníky, kteří vše potřebné odnosí. Stěhovat kancelář, dům, anebo byt, lze tak zvládnout v klidu a v pohodě.

Profesionálové, mezi které patří například i firma Stěhování ATLAS, se postarají i o obalový materiál, který budete potřebovat ke stěhování (krabice, fólie, kartony, apod.). Použitý obalový materiál po stěhování taktéž odvezou. Firma zajišťuje jak stěhování rodinných domů, bytů a kanceláří v Praze a okolí, ale také vyklízení domů, odvoz nepotřebných věcí a jejich likvidaci a odvoz na sběrné dvory. Garantují bezpečnou přepravu Vašich věcí během přepravy i transportu, včetně pojištění stěhovaných předmětů a možností připojištění.

Tím ovšem výčet služeb nekončí. Dle dohody zajistí odbornou demontáž a následnou montáž nábytku a označení a zabalení všech stěhovaných věcí. Pokud máte více předmětů, než se do místa Vašeho nového působení vejde, nebo se musíte vystěhovat dřív, než se budete moct nastěhovat do nového, zajistí i uskladnění všech Vašich věcí a následné odstěhování dle dohody. Stěhování ATLAS nabízí i přepravu nákladů a Vámi zakoupeného zboží po celém území České republiky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Bez příplatků za noční hodiny, víkendy nebo svátky.

Vidíte, že služeb v oblasti stěhování firem i domácností je nepřeberně a opravdu se není čeho bát. Využít služeb stěhovací firmy, není žádným luxusem. Těch pár stokorun vydaných navíc, rozhodně za klid, pohodu a ušetřenou námahu a starosti, stojí.

Pro více informací navštivte internetové stránky www.stehovaniatlas.cz nebo zavolejte na tel. číslo 777 242 644

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.