Záclony a závěsy pro každou příležitost

Bytový textil Rafail nabízí různé závěsy a záclony pro téměř všechna obydlí a požadavky. Ať už to budou dlouhé záclony pro velké nebo malé balkónové dveře. Nabízíme i látky pro zvláštní potřeby. Dále nabízíme i speciální energeticky úsporné závěsy, které jsou nejen z kvalitních tkanin, ale mají i tepelnou izolační funkci během zimy. Se zatemňovacími závěsy mohou poskytnout příjemný večer v ložnici.

Na našem eshopu si můžete vyladit barvu přesně podle Vašich představ. Všechny tyto záclony a závěsy jsou k dispozici v mnoha barvách a modelových variantách. Naše záclony i závěsy si můžete koupit jak v kamenném obchodu, tak i v eshopu. Naší snahou je, aby všechny naše produkty, které jsou na webových stránkách na skladě, byly ihned k dispozici, ale je samozřejmě možné i menší zdržení v řádech dnů.

Společnost Avda s.r.o. působí na trhu sedmým rokem a specializuje se na obchod s bytovým textilem.  Nabízíme široký sortiment kvalitních a cenově dostupných žakárových záclon, různých nejžádanějších motivů. V nabídce naší firmy také najdete bytový textil i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.