Záclony, závěsy na míru od Interiéry Landa

Na domácím trhu s textilními dekoracemi působíme již 15 let. Zajišťujeme kompletní řešení pro interiérové textilní dekorace a výzdobu interiérů, prodáváme záclony, závěsy, dekorační doplňky, stínící techniku i závěsné systémy.

Účelem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi a zpracování optimálního návrhu. Zaměření ve vašem interiéru a zpracování nabídky poskytujeme zdarma.

Pro záclony nabízíme širokou škálu materiálů od předních světových výrobců. Dodávané materiály pro záclony umožňují vytvářet jak klasické, tak i velmi moderní dekorace bytů. Z naší nabídky záclon lze uvést  polyesterové záclony, záclony s mnoha vzory, organza záclony. Záclony jsou k dispozici v tradičních barvách i v barevných kombinacích dle výběru.

Záclony i závěsy nabízíme ve velké škále barev, od bílých až po tmavé odstíny. Závěsy mohou sloužit buď jako částečné nebo úplné zatemnění okenního nebo dveřního otvoru, případně pouze k dekorativním účelům v interiéru.

Pro záclony i závěsy jsou samozřejmostí vysoká kvalita dodávaných materiálů a služeb, odborné šití, instalace a údržba možnosti reinstalace. Závěsy lze prohlédnout buď v naší vzorkovně nebo přímo ve Vašem interiéru při konzultaci s našimi odborníky.

Našimi zákazníky jsou majitelé bytů a domů, ale i veřejné interiéry, jako jsou kanceláře, restaurace, penziony, hotely, atd. Více informací včetně kontaktů naleznete na našich stránkách.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.