Letní dovolená v Bulharsku

Bulharsko, je hned po Chorvatsku, druhým nejoblíbenějším cílem dovolené českých turistů. Vydejte se i vy za krásami této balkánské země a prožijte dovolenou plnou odpočinku, sportu i nevšedních zážitků. Se pestou nabídkou zájezdů prožijete dovolenou v nejlepších letoviscích Bulharska, užijete si vodní sporty na pobřeží, ale také fakultativní výlety do historických měst na pobřeží i ve vnitrozemí, do krasových jeskyní či zábavních parků.

Dovolená v Bulharsku je skvělou volbou, pokud plánujete rodinnou dovolenou nebo pobyt s přáteli. Velkou výhodou bulharských letovisek je jejich výborná dostupnost vlastním autem i příjemné ceny ubytování. Rezervujte si své zájezdy do Bulharska právě teď a prožijte nevšední dovolenou s vašimi blízkými.

Primorsko

Jedním z nejoblíbenějších letovisek Bulharska je bezesporu Primorsko, které díky velkému počtu českých obyvatel, výborným místem pro dovolenou českých turistů. Nejenže se zde domluvíte pohodlně česky, ale nachází se zde také české informační centrum i české jídelní lístky. Toto letovisko se nachází na malebném poloostrově na východním pobřeží Bulharska a díky své poloze je ideálním místem pro výlety do Burgasu.

Slunečné pobřeží

Největším a také jedním z nejznámějších letovisek Bulharska je Slunečné pobřeží rozkládající se nedaleko Burgasu na východě Bulharska. Slunečné pobřeží je již mnoho let vyhledávaným cílem nejen českých turistů, díky svým nádherným plážím, komfortním hotelům a výborným službám, které vám zajistí příjemnou dovolenou na plážích Bulharska. Dovolená na Slunečném pobřeží je vhodná pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé cestovatele či seniory, kteří si mohou užívat dlouhé procházky po pobřeží, výlety do Burgasu nebo klidné chvíle v malebných kavárnách.

Zlaté písky

Zlaté písky, to je čtyři kilometry dlouhá písečná pláž, moderní hotely a průzračné moře, které skýtá ideální podmínky pro plavání, vodní lyžování i plachtění. Zlaté písky se staly velmi oblíbeným cílem dovolené evropských turistů nejen svým jemným pískem a velmi čistým mořem, ale také bohatým kulturním životem a kvalitními službami, které vám zajistí krásnou dovolenou v Bulharsku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.