Léto na plážích Itálie

Jižní Evropa je místem, které mnoha lidem evokuje letní dovolenou na slunných plážích, odpočinek při šumění moře či zajímavé výlety za památkami dávných kultur. Toto všechno a ještě mnohem víc na vás čeká například v Itálii, které je již řadu let jedním z nejoblíbenějších cílů českých turistů. Velkou výhodou Itálie je fakt, že do zdejších, zejména severních letovisek, můžete pohodlně dojet vlastním vozem a také cena zájezdů je oproti jiným zemím světa podstatně nižší.

Zajímá vás aktuální nabídka zájezdů do Itálie na léto? Pak navštivte webové stránky srovnávače zájezdů New Travel.cz, kde naleznete přehledně seřazeny zájezdy z nabídek velkých i méně známých cestovních kanceláří, což vám zajišťuje rychlý a snadný výběr zájezdů na jednom místě, za stejnou cenu jako u CK. Naleznete zde také přehled aktuálních slev a slevových akcí, které v danou dobu probíhají.

Za krásami italského pobřeží

Rozhodnete- li se svou letní dovolenou prožít právě v Itálii, budete stát před nelehkým úkolem: které letovisko zvolit? Se svou celkovou délkou pobřeží, která přesahuje 7 600 kilometrů má Itálie ideální podmínky pro rozmanitou dovolenou. Velmi oblíbenými letovisky, vhodnými spíše pro ty, kdo hledají rušnější místa a spoustu zábavy, jsou například střediska na ostrově Sicílie, pevninské Caorle, Bibione, Rimini či Rosolina Mare. Toužíte- li po spíše po klidu a kráse zdejší přírody, pak můžete vyrazit například k nádhernému jezeru Lago di Garda nebo do Toskánska, které je perlou celého Apeninského poloostrova a je vyhlášené svým kvalitním vínem.

Navštivte italské metropole

Itálie je nejen místem s četnými plážemi a pobřežními letovisky, ale je také zemí s velmi dlouhou a slavnou historií, která na vás zde dýchá ze všech stran. Díky tomu a také díky velkému množství dochovaných památek z dob římského impéria je Itálie ideálním místem pro eurovíkendy, s nimiž můžete navštívit nejkrásnější metropole Itálie. Mezi nejoblíbenější pobyty patří zejména eurovíkendy v Římě, Miláně, Benátkách, Florencii a Neapoli.

Všechna tato města mají své osobité kouzlo a jedinečnou atmosféru, která vás zcela uchvátí. Vydejte se i vy na víkend plný kultury, italského šarmu a odpočinku v malebném prostředí Středomoří. Nenechte si ujít aktuální zájezdy do Itálie!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.