Levné last minute letenky do celého světa

Vybrat si svou dovolenou v některé z exotických destinací, není v době internetu žádný problém. Jedinou komplikací je, zorientovat se v množství cestovních kanceláří a porovnat tisíce nabídek. V nich se, bohužel i dnes, neustále vyskytují i nabídky cestovek, které jsou spíše agenturami na problémy, než zárukou krásně prožité dovolené.

Snad i díky těmto neblahým zkušenostem, se většina klientů začala orientovat na prověřené cestovní kanceláře. Mezi takové jednoznačně patří i česká CK RUDOLF REISEN. Ta nabízí svým klientům výběr prověřených destinací, kvalitní služby a především výhody, které přináší cestování se zahraničními společnostmi. Orientuje se totiž na zájezdy a služby, německých cestovních kanceláří, které jsou léty prověřené a poskytují služby na vysoké úrovni. To vše za ceny srovnatelné s akčními nabídkami tuzemských cestovek. Denně nabízejí několik set tisíc zájezdů a last minute za nepřekonatelné ceny.

Zájezdy na míru

Jako jedna z mála CK, nabízejí i službu „zájezd na míru“. Pokud byste si z opravdu široké nabídky zájezdů, nebo destinací, nemohli vybrat, stačí zaslat svou představu, požadavek a zkušení tour-operátoři Vám ochotně připraví unikátní nabídku, na míru Vašich přání, možností a plánů. Díky tomu nejste limitováni při výběru své dovolené klasickými nabídkami cestovních kanceláří.

Prodej letenek

Nejen pro účely těchto zájezdů na míru, ale především pro individuální cestovatele, nabízí Rudolf Reisen i samostatný prodej letenek. V nabídkách jsou pochopitelně ty nejzajímavější nabídky, last-minute letenky a zvýhodněné zpáteční letenky. Stačí si jen vybrat zemi a letíte. Pokud byste ale přeci jen chtěli během svého individuálního cestování využít třeba jen příležitostně ubytování, lze si na stránkách CK vybrat a zajistit samostatně i ubytování. Dle svých plánů, potřeb a možností si tak můžete nakombinovat individuální dovolenou i bez pomoci specialistů cestovní kanceláře.

Last minute zájezdy

Pokud si již budete vybírat a sestavovat svou dovolenou, rozhodně stojí za to, podívat se i na ostatní nabídky této CK. Nenabízí totiž vedle individuálních zájezdů, dále jen klasické skupinové a last minute zájezdy. Jejich portfolio je tak široké, že si vyberou i milovníci klidné, pohodové dovolené na pláži, nebo ti, kteří jsou rádi ve víru všeho dění v turistických letoviscích. Ale také všichni ti, kteří by rád strávili svou dovolenou na palubě lodi, při okružní plavbě podél pobřeží. Zkrátka a dobře, neexistuje destinace anebo způsob dovolené, která by v nabídce CK chyběla.

Prožijte proto svou exotickou dovolenou bez starostí a s jistotou kvality služeb a komfortu. Navštivte internetové stránky www.rudolfreisen.cz, nebo bezplatně zavolejte na 800 100 567 a udělejte krok ke své vysněné dovolené.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.