Pojeďme se koupat!

Sjíždět svahy rychlostí blesku, držet stopu při běžkování, blbnout na skokáncích se snowboardem a doplňovat tekutiny svařeným vínem je nadmíru povznášející pocit pro většinu z nás. Ale co si budeme povídat, všichni se těšíme, až nás přestanou zábst ruce, mrznout uši a všichni nad tím svařeným vínem přemýšlíme, kam se pojedeme v létě ohřát.

Kvůli teplé vodě a bronzovému opálení se nemusíte kodrcat zrovna za hranice naší republiky. A nemusíte na takovou dovolenou šetřit půl roku. Vyhledejte si slevu na léto u vody, kterou nabízí například NewGo.cz a vyjeďte vstříc novým zážitkům. Vy, co máte dětičky, nezoufejte. I pro vás se najde nějaká sleva na pobyty u vody s dětmi.

Ta správná destinace – přírodní vody

Máte-li raději přírodní koupání, nabízí se vám tolik možností, že vybrat to pravé ořechové chvíli potrvá. Skvělé podmínky pro koupání nabízí například Vranovská přehrada. Čistá voda a špičkový kemp se vám postarají o parádní odpočinek. Vranov skýtá zábavu v podobně kina a animačních programů. Můžete si zapůjčit lodičky, šlapadla i kajaky. Škála zábavy mimo vodu je také široká. K dispozici máte různá hřiště, paintball, jízdu na trojkolce, opičí dráhu v lanovém parku a můžete se nově zúčastnit soutěže o největšího svalovce pláže a pány jistě potěší soutěž Miss mokré tričko.

Koupání na Rozkoši

Slevu na pobyt u vody můžete využít například na Rozkoši. Kromě brouzdaliště a koupaliště se nabízí výlety do nedalekého Polska. Můžete ovšem navštívit i letní kino, sjet si tobogán, zarybařit si, zahrát minigolf, jít do sauny, také si můžete zapůjčit skútry. Ubytovat se můžete v chatce, stanu nebo karavanu.

Přehrada Lipno

Přehrada Lipno slouží zároveň jako vodní nádrž a po zásluze se mu přezdívá české moře, protože zaujímá největší vodní plochu v republice. Kolem přehrady se nachází nesčetně pláží, volejbalových, nohejbalových hřišť, půjčovna skůtrů a lodiček, můžete si vyzkoušet jachting, windsurfing nebo si zaplatit vyhlídkovou plavbu parníkem. Letní měsíce jsou nejkrásnější dobou v celém roce a šetříme si dovolenou, abychom se okoupali a vyhřáli se na sluníčku. Najděte si tu svou slevu na pobyty u vody nebo uplatněte slevu na dovolenou u vody s dětmi a vypusťte starosti z hlavy. Přece si to zasloužíte!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.