Víkend v Jeseníkách

Zimní sporty jsou u nás velice oblíbené. Každý rok vyráží na hory u nás i do zahraničí mnoho lyžařů, snowbordistů, běžkařů, horolezců a mnoho dalších. Jeseníky nám z lyžařského hlediska dávají možnost výběru skiareálů ve všech stupních obtížnosti, což uvítají nejen otřelí lyžaři, ale také začátečníci či rodiny s dětmi. Chceme-li vybrat dovolenou, nebo víkendový pobyt co nejlépe, můžeme využít slevy na pobyty na horách a ušetřit finance navíc.

Skiareály Jesenicka

Jeseníky mají více než 20 skiareálů, z čehož některé jsou velmi oblíbené a známé. Patří mezi ně například Heypark Tošovice, Červenohorské sedlo, Praděd, Skiareál Kouty, Avalanche, Vrbno, Slatina, Hraběšice a mnoho dalších. Heipark Tošovice patří k raritám uměle vytvořených sjezovek, které jsou urdžovány také umělým zasněžováním. Snowpark pro snowboardisty nepostrádá seskoky, raily a vytvořené překážky. Dále zde najdeme také možnost vypůjčení bruslí, veškerého lyžařského vybavení a servis. Heypark je vhodný pro rodiny s dětmi, pro začínající lyžaře, také pro ty pokročilejší.

V blízkosti Karlovy studánky najdeme skiareál Praděd, který je nejvýše položeným střediskem u nás. Díky tomu jsou sněhové podmínky výborné a sezóna zde začíná velice brzy, většinou již začátkem října a končí až začátkem května. Sjezdovka má délku 4,5 kilometrů a disponuje všemy druhy obtížnosti. Využít můžeme nočního lyžování, dále je zde k dispozici servis, půjčovna sortimentu a také škola lyžování, která pořádá kurzy pro děti či začátečníky.

Odpočinek ve wellness

Zimní sporty jsou úžasným koníčkem, za kterým se budeme stále vracet, pobyt v horách však můžeme kombinovat také s odpočinkem a relaxací ve wellness. Procedury, které zde nabízejí jsou vhodné pro celkový stav těla i mysli. Při procedurách se uvolní celé tělo, zbavujeme se stresu, bolestí, tělo se hydratuje, zpevňuje, rychleji se regeneruje, detoxikuje a mnoho dalšího. Vyzkoušet můžeme z výběru masáží, peelingových kůr, celotělových zábalů a koupelí, společnách cvičení, sauny a mnoha dalšího. Využijte slevy na pobyty v Jeseníkách a relaxujte!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.