Víkend v nejkrásnějších městech Itálie

Evropa je plná nádherných míst a měst s dlouhou historií, která skýtají nespočet kulturních klenotů. Jedny z nejkrásnějších historických měst Evropy naleznete na území Itálie, která byla v době své největší slávy mocností ovládající chod evropských dějin. Přestože dnes již sláva Itálie nedosahuje takových rozměrů jako v době Římské říše, stále je velmi zajímavým místem, které rozhodně stojí za návštěvu.

Itálie je místem plným rozmanitých krás – na severu naleznete vysoké hory, na jihu krásné ostrovy a mezi tím členitou zemi plnou monumentálních měst, romantických vesniček a úchvatných scenérií, které si na první pohled zamilujete. Nejznámějšími městy Itálie jsou Řím, Benátky, Florencie, Neapol a Miláno a všechna tato města jsou oblíbeným místem pro eurovíkendy. Jedná se krátkodobé pobyty v konkrétním městě, které jsou ideální volbou, toužíte-li jej blíže poznat, užít si zábavu nebo si dopřát pořádnou dávku kultury.

Eurovíkendy v Benátkách

Benátky patří mezi nejkrásnější města Evropy. Jsou plná romantických zákoutí, a díky tomu jsou vyhledávaným místem párů, které sem velmi často přijíždějí na své líbánky a Benátky jsou také ideálním místem pro romantickou žádost o ruku. Ovšem nemusíte být právě zamilovaní, abyste si užili jedinečné kouzlo tohoto města. Kanály s gondolami, historická náměstí, křivolaké uličky či monumentální bazilika svatého Marka učarují snad každému.

Eurovíkendy v Benátkách jsou jako stvořené pro všechny milovníky umění a architektury. Celé město je přímo nabité zajímavostmi, nemusíte se tedy bát, že byste za den prohlídek viděli vše. Ani týdenní dovolená vám nebude stačit, abyste poznali všechny krásy Benátek, ovšem i krátká dovolená v tomto nádherném městě je nezapomenutelná. Aktuální eurovíkendy v Benátkách naleznete na webu cestovní agentury NewTravel.cz, stejně jako další eurovíkendy v Itálii. Kromě aktuálních zájezdů zde naleznete bližší informace o jednotlivých městech a také aktuální slevy na zájezdy, včetně last minute nabídek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.