AiVision, s.r.o. – tvorba stránek

Společnost AiVision, s.r.o. funguje již od roku 2004. Svojí činností navazuje na firmu PC NET založenou v roce 1998 – zkušeností s vývojem webů máme tudíž nespočet. V současnosti se staráme o weby zhruba 150 zákazníků. Někteří naši zákazníci, kteří ve snaze ušetřit za kvalitní práci předali projekty levným dodavatelům, se k nám opět vrátili.

Od počátku se AiVision, s.r.o. snaží poskytnout zákazníkovi komplexní servis tak, aby jeho veškeré potřeby byly zajištěny jedním dodavatelem a nemuseli vzhledem k neznalosti problematiky kontaktovat několik poskytovatelů (tvorba webových stránek, webhosting, domény, SEO, e-shop, CMS apod.). Samozřejmě, že objem poskytovaných služeb závisí především na požadavcích a finančních možnostech klienta, nicméně jsme schopni se přizpůsobit potřebám jak minifirem, tak i velkých holdingů.

U nás v AiVision klient nečeká, v případě požadavku na aktualizaci stránek bývá práce hotova většinou tentýž den nebo den poté. Zákazník nemusí čekat ani na odpovědi na své otázky, vše se snažíme vyřešit co nejdříve. Dokážeme pomoci i klientům, kteří mají problémy se současným dodavatelem služeb – většinou z důvodu neflexibility.

Pro tvorbu webových stránek používáme nejnovější a nejpokročilejší technologie a postupy. Jde tedy například o dodržování doporučení pro přístupné webové stránky, validní kód, přizpůsobení pro různé prohlížeče – Internet Explorer 7, 8, Mozilla Firefox, Opera …

Pro skutečně profesionální webové stránky je nutné věnovat čas a úsilí i zdánlivě nepodstatným věcem. Každá chyba v grafické nebo funkční části webu totiž působí značně neprofesionálně.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.