Pohodlí a poradenství: nová prodejna spojovacího materiálu

Ukotvení umyvadla nebo zábradlí, připevnění dřevěného hranolu nebo hliníkové střešní krytiny, řezání nerezu nebo železobetonu, to je jen výčet běžných úkolů řemeslníků a stavebníků. Kvalitně a rychle odvedená práce, ale vyžaduje správné výrobky a postupy. Kde dobře nakoupím?

Pohodlný nákup
Pracovní rytmus se neustále zrychluje. Všichni dnes očekáváme dobrou dopravní dostupnost, pohodlné parkování a rychlé odbavení. Právě na tyto požadavky jsme kladli velký důraz při hledání nových prostor pro prodejnu kotevní techniky a vrtáků. Najdete nás v průmyslovém areálu Elektropřístroje v Praze 4 Modřanech v těsné blízkosti prodejen stavebnin, instalatérských potřeb, barev atd. – na jednom místě lze nakoupit vše potřebné a vyrazit na stavbu. Vyhrazená parkovací stání přímo před vstupem umožňují snadné naložení objemnějšího a těžšího zboží což ocelové kotvy bezesporu jsou. Otevíráme již v 7:00 ráno, abyste se vyhnuli ranní dopravní špičce.

Široký sortiment
Vedle zaběhlého kompletního sortimentu vrtáků, ocelových a chemických kotev a nejrůznějších plastových hmoždinek jsme rozšířili sortiment o spojovací materiál. Zaměřili jsme se vedle běžných vrutů, šroubů s metrickým závitem na nerezový sortiment včetně trhacích nýtů a nýtovacích matic, tesařské kování a konstrukční vruty, svářecí techniku a elektrické ruční nářadí pro profesionály francouzské firmy SPIT, plynové a prachové nastřelovací přístroje pro sádrokartonáře, tesaře, truhláře, opláštění a ploché střechy. Větší množství a atypické položky běžně dodáváme do druhého dne přímo na stavbu. Lze nakupovat již od jednoho kusu nebo v celém zvýhodněném balení.

Odborné poradenství a zkušenosti
U nás využijete skutečné odborné poradenství díky více než 20 letým zkušenostem na českém, slovenském a polském trhu společně s roky vývoje a výroby ocelových hmoždinek a kotev. Dobře poradit, vybrat vhodný výrobek pro danou aplikaci s cílem uspořit drahocenný čas při montáži je u nás samozřejmostí. Vedle zkušeného personálu na prodejnách za Vámi dojedou naši obchodní zástupci přímo na stavbu nebo do dílny. Často zkoušíme vhodnost řešení (kotvení, nastřelování, šroubování…) v konkrétních podmínkách, abychom zohlednili kvalitu betonu, přístup při montáži a další okolní jevy pro zdárné dokončení úkolu. Při zvláště náročných aplikacích na bezpečnost např. kotvení zábradlí, ocelové konstrukce nebo dodatečném vlepování výztuže přijde na řadu ověření výtažných sil a kvality montáže pomocí trhacího zařízení.

Dovoz zboží zdarma
Vycházíme vstříc přáním Vás našim zákazníkům, a proto jsme zavedli novou službu – bezplatný závoz zboží. Platí ve spádové oblasti Prahy 4 ve čtvrtích Modřany, Hodkovičky, Braník, Lhotka, Kamýk, Libuš a Komořany (při nákupu nad 3000 Kč bez DPH po celé ČR).

Den otevřených dveří
Rádi bychom Vás pozvali na slavnostní otevření naší nové prodejny, které proběhne 24. – 26. ledna 2012. Věříme, že využijete možnosti seznámit se s novými technologiemi, výrobky a řešeními před nadcházející stavební sezónou. Investice do přístrojů pro zvýšení produktivity např. nastřelování hřebů do dřeva či betonu, automatizované šroubování do sádrokartonu, trapézového plechu nebo dřevěných desek se vyplatí dvojnásob. Za prvé na objednávky v průběhu Dne otevřených dveří získáte slevu 10% a za druhé čím dříve začnete nové přístroje používat, tím více uspoříte času a nákladů v roce 2012. K vidění budou praktické ukázky zmíněných přístrojů, softwarové nástroje pro výběr a kalkulaci kotevních prvků a jako první na trhu představíme tesařské kování s certifikátem ETA.

Autor: Marcel Hrubý

WH-KOTE, s.r.o.
Mezi Vodami 1955/19
143 00 Praha 412
www.wh-kote.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.