Reklamní USB – reklamní předměty pro každého

Reklamní USB flash disk – vhodný dárek

Víte, které reklamní předměty se těší stále větší oblibě mezi těmi, kdo se zaměřili na prezentaci své firmy či obchodní značky? Umíme jej pro vás vyrobit v celé řadě provedení, obměn a balení – reklamní USB flash disk s logem či jiným popiskem dle Vašeho výběru.

Výhodou tohoto typu reklamních předmětů je, že jsou velmi užitečným dárkem pro každého uživatele PC, a to dárkem poměrně hodnotným – a to nejen z hlediska financí. Všichni si přece své flash disky střežíme jako oko v hlavě, abychom nepřišli o cenné informace na nich uložené! Věřte tedy, že reklamní USB flash disk s Vaší reklamou bude svému uživateli stále při ruce, a tedy i na očích.

Aby Vaše sdělení vždy správně vyznělo, zaměřujeme se u nás na detaily. USB flash disky o kapacitě až 32GB upravujeme zvnějšku laserovým gravírováním či celoplošným digitálním tiskem. Velmi doporučujeme též použití 3D etikety, která nejen že propůjčuje reklamnímu USB flash disku velice atraktivní vzhled, ale také potisk chrání, brání jeho poškození a zaručuje mu extrémě dlouhou životnost. S přihlédnutím k cílové skupině uživatelů či jednoduše k potřebné velikosti reklamní plochy si u nás můžete zvolit některý z 16 modelů USB flash disků. Kromě klasické varianty s víčkem i bez víčka nabízíme například USB pero, 2 druhy USB přívěsků či USB klíč. Vtipnou variantou je reklamní USB flash disk ručně vyrobený ze dřeva.

I reklamní předměty jsou dárky a jako takové by měly být nápaditě a vkusně zabaleny. Vyberete si jednoduchou a praktickou variantu černého semišového sáčku? Nebo raději některou z krabiček s vystýlkou či etiketou? Nebo potřebujete potencionálním zákazníkům sdělit ještě něco dalšího, a sáhnete tedy po jednoduchém blistru s další reklamní plochou jako pozadí pod darovaným reklamním USB flash diskem? Nabídka je přehledně zpracovaná, můžete začít!

Rádi Vám pomůžeme vytvořit dárek podle Vašich představ a potřeb a věříme, že vedle výsledného efektu budete mít radost i s vlastního tvoření – stačí ve čtyřech krocích postupně zúžit výběr a Váš nový USB flash disk je na světě.

Cestu k němu znáte: www.originalni-usb.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.