Chcete ušetřit? Podívejte se na aktuální leták Tesco

Jednou z možností jak ušetřit na nákladech v domácnosti je sledovat pravidelné aktuální akční letáky, které vydávají téměř všechna maloobchodní řetězce. Pokud se před cestou do Vašeho oblíbeného obchodu podíváte na některý z těchto letáků, můžete při Vašem nákupu ušetřit i pěkně velkou sumu peněz. Je pravda, že obchodníci občas inzerují nepříliš výhodné slevy, ale obecně platí, že díky akčním letákům a slevám je možné ušetřit i pořádně velkou sumu peněz.

Jedním z obchodů, který vydává pravidelné akční letáky, je i obchodní řetězec Tesco. Akční leták Tesco má hned několik různých variant. Tesco totiž provozuje několik různých typů prodejen. Podle jednotlivých obchodů Tesco se pak liší i pravidelné akční letáky.

Na webu Tesco tak můžeme najít aktuální leták Tesco pro supermarkety, leták pro hypermarkety. Dále pak Tesco vydává samostatný slevový leták i pro obchody Expres nebo pro Tesco Extra. Samostatnou kapitolu pak tvoří obchodní domy Tesco My.

Obchodní řetězec Tesco má v ČR celou řadu obchodů. Patří sem i 13 hypermarketů ve městech Ostrava, Brno, Plzeň, Frýdek Místek, Hradec Králové, Prostějov, Děčín, Plzeň, Havířov, Havířov, Jihlava, Most a také Praha. Dále pak má Tesco 6 obchodních domů Tesco My. Ty najdete v Praze, v Brně, v Plzni, v Hradci Králové, v Pardubicích a v Liberci.

Kromě toho má Tesco celou řadu malých hypermarketů nebo supermarketů Tesco Express. Velkou výhodou Tesco hypermarketů je nepřetržitá otevírací doba. Tyto obchody jsou otevřeny 24 hodin, tedy non-stop. Kromě široké nabídky potravin nabízí většina obchodů Tesco i celou řadu nepotravinářské zboží. Můžete zde nakoupit oblečení, drogerii a hygienické potřeby, elektroniku, knihy, květina a, mnoho dalších věcí.

Tesco u nás působí již od roku 1996. Za celou dobu působení se obchodní síť obchodů stále rozšiřuje. V uplynulých letech pak tento obchodní řetězec získal několik významných ocenění v zákaznických anketách.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.