Otevírací doba v obchodech Albert

Obchody Albert jsou jedním z největších obchodních řetězců na území České republiky. Srovnatelnou síť obchodů (supermarketů a hypermarketů), které jsou zaměřené na maloobchodní prodej potravin, a dalšího běžného spotřebního zboží u nás provozuje ještě například Tesco. Pod značkou Albert je v současné době provozováno asi 280 obchodů.

Obchody Albert (ať už supermarkety nebo hypermarkety) můžete najít v každém větším městě v naší republice. Otevírací doba Albert obchodů je zpravidla od 7 – 21 hodin ve všední. V některých městech se ale může lišit. Pokud vás zajímá přesná otevírací doba těchto obchodů, podívejte se na odkaz v předchozím textu a můžete velmi snadno zjistit, jaká je přesná otevírací doba obchodů Albert, ve vašem blízkém okolí.

Obchody Albert provozuje velký mezinárodní obchodní řetězec Ahold. Ten u nás působí již v roce 1991. Původně zde provozoval obchody pod značkou Mana (jednalo se o řetězec supermarketů) a Hypernova (velké a menší hypermarkety. Postupně ale došlo ke sjednocení všech obchodů pod jednotnou značku Albert.

Ahold také v roce 2005 převzal 67 obchodů firmy Julius Meinl. Tento obchodní řetězec, který u nás začal působit, jako jeden z prvních po roce 1989 se rozhodl stáhnout z českého trhu. Zbývající obchody převzal právě Ahold a převedl je pod svoji značku Albert.

Obchodní společnost Ahold je velká mezinárodní korporace. Kromě České Republiky působí ještě v dalších 11 zemích v Evropě a v Severní Americe. Tato korporace byla založena v roce 1973 v Holandsku. Její hlavní sídlo je dodnes v nizozemském Amsterdamu. Jenom v české republice představuje obrat společnosti Ahold více než jednu miliardu Euro a zaměstnává přibližně 15000 zaměstnanců a provozuje 280 prodejen.

Obchody Albert patří mezi nejlépe hodnocené maloobchodní řetězce zaměřené na prodej potravin. Ve spotřebitelském hlasování byl celkem 4x vyhlášen obchodníkem roku. Především v poslední době se ale v médiích objevilo několik zpráv, kdy kontroly našli v obchodech Albert prošlé zboží.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.