Boty Nike, Adidas, Garmont a mnoho dalších za skvělé outlet ceny

FACTORY OUTLET vám nabízí oblečení, obuv a mnoho dalších doplňků pro běh, cyklistiku, fotbal, lyže, tenis či různé outdoorové aktivity.

Princip outlet obchodů je u nás už poměrně známý a oblíbený. Zkráceně řečeno jde o prodej starších modelů produktů, které byly uvedeny na trh v předchozích sezónách, avšak nikdy nebyly rozprodány koncovým zákazníkům.

Výrobci přicházejí každý rok s novou řadou výrobků a ta jde okamžitě na pulty obchodů. Jak tedy naložit se starší, neprodanou, přitom ale úplně novou a kvalitní obuví nebo oblečením? Jednoduše – outlet prodejny tyto produkty skoupí a s výraznou slevou znovu nabídnou k prodeji.

My, jejich zákazníci, si díky tomu můžeme pořídit zánovní, stoprocentně kvalitní a nepoužité zboží za často až o dvě třetiny nižší cenu než byla cena původní. Společnost Factory Outlet přináší na náš trh kromě klasické „kamenné“ prodejny v Praze navíc i internetový obchod, kde si veškeré zboží můžete prohlédnout a objednat přímo z pohodlí vašeho domova.

Boty Garmont Vetta Lite Women‘s forest pea

Firma Garmont je výrobcem outdoorové obuvi té nejlepší kvality. Dámský kotníčkový model Vetta Lite je vhodný pro turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Bota je navržena pro chůzi v nerovném terénu, kde díky mezipodešvu EVA a podešvu Vibram zajistí perfektní stabilitu a podporu chodidla. Je přitom velmi lehká, pohodlná a prodyšná. Recenzi na ni si můžete přečíst na této adrese: http://www.outdoorinfo.cz/test-garmont-vetta-lite-gtx. Factory Outlet vám tento model nabízí za krásnou cenu 1.499 kč.

Boty Nike Air Mogan 2 Jr.

Streetové boty Nike Air Mogan 2 Jr. jsou vyrobeny z kombinace kůže a syntetického materiálu. Jedná se o stylový model s moderním designem, který se hodí jak na klasické nošení do města, tak na streetové sporty jako je skateboarding nebo bike. Pevně uchycený, masivní a vyztužený jazyk totiž zaručuje velkou stabilitu a pevnost chodidla v botě. Nike Air Mogan 2 Jr. mají pevnou vulkanizovanou podrážku, která je na špici prošitá, jsou přitom velmi pohodlné a lehoučké.

Factory Outlet e-shop najdete na adrese www.factoryoutlet.cz. K nákupu ale můžete využít i některou ze 4 klasických prodejen v Praze. Veškerou nabídky včetně přehledu aktuálních akčních cen naleznete i na facebookové stránce Factory Outlet http://www.facebook.com/SportFactoryOutlet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.