Kvalitní implantologické služby v Praze

Kvalident je nová zubní klinika, která nabízí špičkové služby v oboru stomatologie, estetické stomatologie, implantologie a zubního lékařství obecně. Se sídlem na Praze 5 a ordinačními hodinami i v sobotu je výbornou volbou pro všechny obyvatele hlavního města a okolí.

Zdravý chrup je nepochybně jedním z nejdůležitějších faktorů pro kvalitu našich životů. Pravidelnou péči o něj bychom proto nikdy neměli podceňovat. Kvalident nabízí kompexní služby v péči o chrup se specializací na implantologické služby, estetickou stomatologii, protetiku, zubní chirurgii, léčbu temporomandibulárního klouho a analgosedaci. V tomto článku si povíme více o první zmíněné oblasti, implantologii.

Implantologie je v rámci zubního lékařství poměrně novým oborem, od jeho vzniku nás dělí pouhých cca. 40 let. Neustálý rychlý rozvoj nových technologií přinesly obrovské pokroky a dříve nemyslitelné možnosti dentální implantace. Samotná dentální implantace je řešením pro případy, kdy pacient ztratí jen jeden, více, nebo i kompletně všechny původní zuby. Paleta možných zákroků je velmi široká a ideální řešení se dá vždy přizpůsobit přáním pacienta, zejména typu a rozsahu vzniklého defektu, ale samozřejmě i jeho finančním možnostem.

Dentální klinika Kvalident nabízí špičkové implantáty od tří světoznámých výrobců:Alpha-Bio z Izraele, Straumann ze Švýcarska a Nobel Biocare ze Švédska. Vývoj materiálů a technologie umožňují použití implantace i v případech inhed po ztrátě zubu, podmínkou je pouze dostatek kosti pro zavedení „umělého zubního kořene“ v místě zákroku.

Pro více informací včetně detailního popisu všech nabízených služeb, otevíracích hodin a kontaktů navštivte webové stránky www.kvalident.cz nebo volejte na tel. číslo +420 777 717 618.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.