Navštivte hotel Bajkal a stravte zde wellness víkend

Lázeňský a wellness hotel Bajkal se nachází v památkové zóně centra města Františkovy Lázně, na okraji horního lázeňského parku, jen několik málo minut chůze od kolonády. Po kompletní rekonstrukci v roce 2003 hotel nabízí wellness víkend, komfortní ubytování, lázeňskou péči ve i dlouhodobější pobyty.

Hotel nabízí svým hostům špičkově vybavené pokoje ve třech patrech a dvou křídlech nově zrekonstruované budovy s více než 80 lůžky. Standard zařízení pokojů se řadí mezi nejlepší v kategorii ****. Uspokojí jak zájemce o jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, tak rodiny s dětmi v pokojích s přistýlkou. Některé nabízejí svým hostům i možnost posezení na balkóně. Váš wellness víkend tedy bude probíhat v luxusních prostorech.

Samozřejmostí je prostorná a komfortní koupelna s WC v každém pokoji, poskytující snadný přístup do bezbariérových sprchových koutů. K vybavení pokojů standardně patří satelitní TV, minibar, trezor a telefon s přímou volbou z i do pokoje s možností připojení na internet. Moderní a barevně sladěný nábytek tvoří příjemnou a uvolněnou atmosféru s ostatním zařízením pokoje. Komfort ubytování a spánku zaručují také pečlivě vybrané matrace a lůžkoviny vyhovující protialergickým požadavkům.

O příjemné strávení pobytů našich hostů se nonstop usilovně stará přátelský personál. K často vyhledávaným službám hotelu patří možnost rezervace oblíbeného pokoje na příští pobyt našich stálých hostů, takže se u nás cítí jako doma.

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.