Přírodní doplněk stravy Fin Inubitabs pomáhá obnově narušené střevní mikroflóry

Finclub je česká společnost s více než dvacetiletou tradicí na našem trhu, která nabízí přírodní doplňky stravy z Finska. Veškeré doplňky stravy z nabídky Finclub vybírají a ověřují odborníci z lékařského grémia, díky čemuž máte zaručenu nejvyšší kvalitu všech produktů v nabídce. Finclub působí v sedmi zemích EU a má rozsáhlou síť vyškolených poradců, kteří vám pomohou s výběrem vhodných potravinových doplňků a následně zajistí i jejich bezplatnou dodávku.

Fin Inubitabs

Inubitabs je vyroben z kořene čekanky obecné, která je zdrojem 100% přírodního inulinu. Toto prebiotikum pomáhá pěstovat přirozenou bakteriální flóru ve střevech a je nápomocné při obnově narušené střevní mikroflóry (např. po užívání antibiotik). Je velmi vhodné před cestami do zahraničí, kdy se doporučuje začít jej užívat 2-3 týdny před odjezdem.

Inubitabs dále pomáhá zvládat úporné zácpy, neboť zvyšuje objem a konzistenci stolice i četnost vyprazdňování. Pomáhá snižovat množství toxických látek ve stolici a snižuje její nadměrnou kyselost. Snižuje hladinu krevního cukru tím, že se jeho přičiněním přijaté cukry lépe metabolizují, což má pozitivní vliv na činnost slinivky. Pomáhá také upravovat hladinu krevních tuků, protože snižuje jejich vstřebávání ze střeva. Zvyšuje celkovou imunitu organismu a napomáhá lépe vstřebávat důležité minerální látky z potravy. Ve výčtu pozitivních účinku potravinového doplňku Fin Inubitabs bychom takto mohli pokračovat i nadále, ale jen těžko bychom se vešli do možností rozsahu tohoto krátkého článků. Podstatné je jedno hlavní poselství, a to sice to, že Fin Inubitabas přispívá k dokonalé činnosti vašich střev, v jejichž kondici se v podstatě odráží celkový zdravotní stav vašeho organismu.

Informujte se o veškerých detailech tohoto a dalších produktů na stránkách www.finclub.cz nebo na stránce internetového obchodu Finclub eshop.finclub.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.