Společnost Finclub je předním středoevropským distributorem přírodních doplňků stravy

Internetový obchod Finclub nabízí široký sortiment přírodních potravinových doplňků a přírodní kosmetiky z Finska. Na českém trhu má bezmála dvacetiletou tradici a úspěšně působí v dalších 6 zemích EU.

Společnost Finclub se řadí mezi tuzemskou špičku v oblasti prodeje přírodních potravinových doplňků. Zaměřuje se na produkty předního světového výrobce parafarmak jménem Hankintatukku Oy, pocházejícího z Finska. Tato firma je ve své zemi největší v oboru, je nositelem řady certifikátů a ocenění a těší velkému oficiálnímu uznání. Finclub zvládá pokrývat distribuci a servis pro celou střední Evropu a patří tak k jejím největším partnerům.

Veškeré doplňky stravy v nabídce Finclubu jsou vybírány odborníky z Lékařského grémia, které sdružuje přes 2000 lékařů z různých oborů medicíny. Díky tomu mají zákazníci vždy zaručenu nejvyšší kvalitu kupovaných produktů. Výběr produktů pro český trh zohledňuje specifické a konkrétní problémy obyvatel a je konzultován s našimi předními odborníky. Přírodní doplňky stravy z Finska se vyznačují vysokou kvalitou hned z několika podstatných důvodů. Jsou jimi čistota finské přírody, dlouhodobý sluneční svit během polárních dní a v neposlední řadě i přísné posuzování kvality v akreditovaných laboratořích, pracujících pod dohledem Národní rady zdraví Finska.

Online poradna

Důležitou součástí aktivit společnosti Finclub je i vzdělávání a osvěta veřejnosti, které mají za cíl pomoci lidem na cestě ke zdraví, úspěchu a seberealizaci. V internetové poradně Finclubu najdete odpovědi na tisíce otázek souvisejících se zdravím, rozdělených do tématických kategorií (alergie, cukrovka, diabitik, gynekologie, imunita, kůže, mozek, nervy, plísně, ad.). V případě, že byste odpověď na svoji otázku v databázi nenašli, můžete ji snadno, rychle a samozřejmě zcela bezplatně položit pomocí formuláře pro zadávání nových dotazů. Pak už stačí jen vyčkat na vyjádření odborníka.

Přesvědčte se o jedinečnosti produktů Finclub na vlastní oči a navštivte webové stránky www.finclub.cz. Objednávku zboží pak můžete provést na adrese internetového obchodu eshop.finclub.cz.Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.